Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. maj
11:00
FC Aarhus Syd
Horsens Nord
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 750
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
BMI
Horsens Freja
U12 Piger C (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 84
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
BMI
Oversidder
ØOB Oldboys 35 år 11 mands 2023-24 Kreds 2 - Forår 2024
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
BMI (2)
FAML, Århus
ØOB Oldboys 45 år 11 mands 2023-24 Kreds 9
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
FC Aarhus Syd
Ry Fodbold
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 873
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
FC Aarhus Syd
FC Skanderborg
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 641
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
BMI
Vatanspor Oldboys
ØOB Oldboys 40 år 11 mands 2023-24 Kreds 6
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
BMI
Virup IF
ØOB Oldboys 30 år 11 mands 2023-24 Kreds 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
BMI (2)
HOG Hinnerup
ØOB Oldboys 45 år 11 mands 2023-24 Kreds 9
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
BMI (1)
Hammel GF
ØOB Oldboys 45 år 11 mands 2023-24 Kreds 8
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
BMI
Solbjerg IF
K+29 7:7 - Forår 2024 Pulje 341
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
BMI
Nielstrup/Voldum IF
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 Kreds 19
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:30
BMI
Hørning IF
Kvinde C1 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 302
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
BMI
JAI, Aarhus
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 275
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
BMI
ASA, Aarhus
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
BMI
IF Lyseng (1)
U11 Drenge B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
BMI
Aarhus Fremad
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Hørning IF
Stavtrup IF
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:45
Aarhus Fremad
Hørning IF
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:45
Stavtrup IF
BMI
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:15
BMI
Hørning IF
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:15
Aarhus Fremad
Stavtrup IF
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:30
BMI
Hatting-Torsted Fodbold
U12 Piger C (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 84
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:30
BMI
Horsens Nord
U12 Drenge A2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
BMI (1)
Solbjerg IF
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
BMI (2)
BK 22
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
TMG
Stjær B
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Stjær B
BMI (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
BK 22
TMG
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Solbjerg IF
BMI (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
BMI (1)
TMG
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
BMI (2)
Stjær B
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Solbjerg IF
BK 22
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
FC Aarhus Syd
FC Silkeborg
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 946
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
BMI (1)
BK 22
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Stjær B
Solbjerg IF
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
TMG
BMI (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
BMI (2)
BMI (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
BK 22
Stjær B
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Solbjerg IF
TMG
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
BMI (1)
Hadsten SK
ØOB Oldboys 45 år 11 mands 2023-24 Kreds 8
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
FC Aarhus Syd
Stavtrup IF
ØOB Oldboys 65 år 7 mands 2023-24 Kreds 20
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
BMI
HOG Hinnerup
ØOB Oldboys 35 år 11 mands 2023-24 Kreds 2 - Forår 2024
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
BMI
IF Lyseng
ØOB Oldboys 40 år 11 mands 2023-24 Kreds 6
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
FC Aarhus Syd
Odder IGF
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 727
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
FC Aarhus Syd
AGF, Aarhus
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 750
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
FC Aarhus Syd
Odder IGF (1)
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 641
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
BMI
Stensballe IK
K+29 7:7 - Forår 2024 Pulje 341
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
BMI (2)
Korsholm IF
ØOB Oldboys 45 år 11 mands 2023-24 Kreds 9
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
FC Aarhus Syd
AGF, Aarhus
ØOB Oldboys 65 år 7 mands 2023-24 Kreds 20
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
BMI
VSK Aarhus
ØOB Oldboys 35 år 11 mands 2023-24 Kreds 2 - Forår 2024
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
BMI
FC Jura
Kvinde C1 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 302
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
BMI
Aarhus Fremad
ANN
ØOB Oldboys 30 år 11 mands 2023-24 Kreds 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
BMI
Oversidder
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 Kreds 19
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
BMI
Stilling IF
U10 Piger B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 46
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
FC Aarhus Syd
Brædstrup IF
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 873
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
BMI
Odder IGF
U12 Drenge C1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
BMI
Lisbjerg FC
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
BMI
Oversidder
U10 Drenge B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:30
FC Aarhus Syd
Viborg Q
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 946
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
BMI (1)
Kristrup B
ØOB Oldboys 45 år 11 mands 2023-24 Kreds 8
|